PIKTES SOSYAL UYUM ETKİNLİKLERİ BAŞLADI!
Proje kapsamında düzenlenen PIKTES Sosyal Uyum Etkinlikleri, Türk ve yabancı uyruklu öğrenciler ile ailelilerinin katılımıyla başlamıştır.
1 Nisan 2024 tarihi itibarıyla başlayan etkinliklerimiz, 31 Temmuz 2024 tarihine kadar devam edecektir. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen PIKTES Sosyal Uyum Etkinlikleri’nde Türk ve yabancı uyruklu öğrenciler ile velilerinin sosyal uyumlarını desteklemek amacıyla sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif alanlarda her yaş kategorisi için çok sayıda etkinlik yer almaktadır.
Sosyal Uyum Etkinlikleri-4 kapsamında bilimsel ve sanatsal atölye çalışmaları, tarihi ve kültürel alan gezileri, müze, bilim, sanat ve teknoloji merkezleri ziyaretleri, çeşitli sportif etkinlikler, piknik, tiyatro, sinema ve konser gibi alanlarda bir çok etkinlik düzenlenecektir.
Bu etkinliklere toplamda 60.000 öğrenci ve velinin katılması beklenmektedir.
1 Nisan 2024 tarihi itibarıyla başlayan etkinliklerimiz, 31 Temmuz 2024 tarihine kadar devam edecektir. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen PIKTES Sosyal Uyum Etkinlikleri’nde Türk ve yabancı uyruklu öğrenciler ile velilerinin sosyal uyumlarını desteklemek amacıyla sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif alanlarda her yaş kategorisi için çok sayıda etkinlik yer almaktadır.
Sosyal Uyum Etkinlikleri-4 kapsamında bilimsel ve sanatsal atölye çalışmaları, tarihi ve kültürel alan gezileri, müze, bilim, sanat ve teknoloji merkezleri ziyaretleri, çeşitli sportif etkinlikler, piknik, tiyatro, sinema ve konser gibi alanlarda bir çok etkinlik düzenlenecektir.
Bu etkinliklere toplamda 60.000 öğrenci ve velinin katılması beklenmektedir.
- Kategori: Haberler
- Yayın Tarihi: 26.4.2024