Haberler ve Duyurular

Haberler ve Duyurular

Anadilimizi Unutmadan, “Yaz Okulu” ile Eğitime Devam

Sevgili öğrencilerimiz,

Okullarımızın COVID-19 salgını nedeniyle kapandığı günden bu yana Uzaktan Eğitim ve Canlı Dersler ile aralıksız sürdürdüğümüz birlikteliğimize, TRT EBA TV üzerinden yayınlanan “Yaz Okulu” uygulamasıyla devam edeceğiz. 28 Ağustos gününe kadar hafta için her gün sürecek olan “Yaz Okulu”, her hafta yayınlanan Arapça ders saatleri ile anadili Arapça olan öğrencilerimize önemli bir fırsat sunuyor. Arapça derslerini düzenli takip eden öğrencilerimizin anadillerini daha da iyi öğreneceklerine inanıyoruz . Yaz Okulu’ndan tüm öğrencilerimizin, destek duyduğunuz dersleri kuvvetlendirmek ve tatillerini bilgiyle donanarak, keyifli etkinliklerle geçirebilmek için faydalanacaklarını umuyoruz.

Sayın Velilerimiz,

Çocuklarımızın başarılarına, mutluluklarına ve anadilleri Arapçayı unutmamalarına bizler de sizler kadar önem veriyoruz. Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Arapça derslerimiz, çocuklarımızın Arapça öğrenim ihtiyacını karşılayacak nitelikte hazırlanmıştır. Çocuklarımıza derslerini en düzenli ve en sağlıklı bir şekilde takip edebilecekleri ortamı hazırlayacağınızdan eminiz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Yaz Okulu” boyunca da tıpkı uzaktan öğrenim sürecinde olduğu gibi öğrencilerinize yanlarında olduğunuzu hissettirip, onlara en doğru rehberliği yapacağınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

PIKTES

 

 


WhatsApp_Image_2020-07-01_at_10.52.08_AM_(1).jpeg

WhatsApp_Image_2020-07-01_at_10.52.08_AM.jpeg